facebook

Нова українська школа: школярів запроторили до підвалу без вентеляції

У Маріуполі першокласників гімназії №2 відправляють спати на групі продовженого дня в підвальне приміщення без вентиляції.

“Ми пішли, щоб оглянути приміщення на цокольному поверсі. Сказати, що прийшли в жах – не сказати нічого. Затхлий запах, витяжка не працює, вікна не відкриваються, ліжка маленькі, другі поверхи ліжок без бортиків. Не зрозуміло, як дозволили використовувати це приміщення як спальню”, – повідомили батьки учнів, передає MRPL.CITY.

Також зазначається, що після уроків і обіду діти кожен день повинні залишатися на денний сон в таких умовах.

У маріупольському управлінні Держспоживслужби, яке проводить перевірки санітарного стану шкіл, заявили, що акт готовності в цій гімназії не підписаний, ще знаходиться на розгляді.

“Ми виїжджали в цьому році, дивилися, є порушення. Поки не виправлять – ми не підписуємо. Наступна перевірка буде, як тільки вони відзвітують про те, що зробили”, – повідомив в.о.начальника міського управління Держспоживслужби Едуард Квашук.

З приводу розміщення спальні в підвалі він зазначив: “У підвальних і напівпідвальних приміщеннях не можна розміщувати кімнати для навчання. А в правилах розташування не вказано, що спати не можна. Головне, щоб було сухе приміщення”.

За словами Квашука, батькам потрібно звернутися в департамент освіти, якщо їх дітей відправляють туди спати.

Також батьківський комітет може написати колективне звернення в Держспоживслужбу.

“Ми можемо провести позапланову перевірку, якщо будуть обгрунтовані заяви. Будемо розбиратися тоді”, – сказав чиновник.

Джерело.

загрузка...