Український танцівник заявив, що хоче об’єднати Україну і Росію та станцював на фоні Кремля

Всесвітньо відомий український танцівник Сергій Полунін взяв участь у флешмобі в соціальних мережах, де заявив, що мріє об’єднати Росію, Україну та Англію. У відеоролику чоловік також станцював балет на фоні російського Кремля у Москві.

Новий відеоролик Сергій Полунін опублікував у своєму профілі Instagram. За словами Полуніна, до флешмобу може долучитись кожен, знявши на відео свою творчість і вказавши три країни, які хоче об’єднати. Найкращі відео з хештегом #artup3 уродженець Херсона обіцяє опублікувати в YouTube і в акаунті «_artup3_» в Instagram.

У відео український танцівник говорить, що мріє об’єднати такі 3 країни як Україна, Росія і Англія. Чи мав на увазі Полунін під Англією Велику Британію – наразі невідомо.

«Привіт! Мене звати Сергій Полунін і я починаю новий «челлендж». Art up! Це моя творчість.Я хочу об’єднати Англію, Росію та Україну. Які три країни ви хочете об’єднати? Ваш хід! Джек Уайт! Тепер твоя черга!»,– заявив Сергій Полунін, передавши естафету американському рок-музиканту.

«Спасибі всім, хто вже взяв участь в «челленджі»! Дивіться «відеоартапи» перших сміливців на «_artup3_», – прокоментував свій відеоролик Сергій Полунін, на якому він виконує рухи з балету на фоні Кремля.

Читайте також:  “Коли діти лягли спати”: Григорій Решетник “підірвав” мережу танцями з коханою(відео)

Джерело.