facebook

Смерть першокласниці на уроці фізкультури списали на випадковість, деталі вражають: “Таке трапляється”

Лікарі стверджують, що причина трагедії з 6-річною першокласницею Аліною, яка померла на уроці фізкультури на Волині – синдром раптової смерті.

Як розповів голова Устилугської ОТГ Віктор Поліщук, Аліна була єдиною і довгоочікуваною дитиною в цій родині. “Батьки дуже довго чекали її появи на світ. Більше дітей у них немає”, – каже Поліщук.

За його словами, мама дуже дбала про доньку. “Всі ці перші шкільні дні вона водила її до школи. Сім’я живе в сусідньому селі, а школа знаходиться в селі П’ятидні. Тому мама чекала Аліну в школі і потім вони поверталися додому”, – каже Віктор Поліщук.

Так було і того трагічного дня.Першим уроком було малювання, а другим – фізкультура.

“Клас зайшов у спортзал. Це був ознайомчий урок, там ніяких навантажень не було. Тим більше за правилами “Нової школи” переважно у дітей ігри. І раптово дівчинці стало погано. Приїхала одна “швидка”, потім друга. Мама була у школі, все відбувалося при ній, в її присутності дочку намагалися реанімувати, але, на жаль, не змогли”, – каже голова ОТГ.

Першу допомогу дівчинці надавали вчителі. Як кажуть у школі, до приїзду “швидкої” їй робили масаж серця, але пульс у школярки вже не прослуховувався.

За словами Віктора Поліщука, в четвер, 6 вересня, провели розтин, виявилося, що дитина абсолютно здорова: “Лікарі кажуть – синдром раптової смерті, таке у дітей трапляється”.

У поліції Володимир-Волинського кажуть, що проводитимуть перевірку, зокрема і як видавалася медична довідка дитині. Тому що в ній вказано, що дівчинка здорова.

Читайте також:  Масштабна ДТП з малюками на Прикарпатті: спливли моторошні подробиці

Джерело.

загрузка...