Шестирічна волинянка померла на очах у мами: Смерть на фізкультурі

Шестирічна школярка із села Хрипаличі Володимир-Волинського району, померла на очах у матері.

Про це у коментарі інтернет-виданню «Волинь24» розповіла перша вчителька Аліни Ткачук Світлана Хиць.

Нагадаємо, у четвер, 6 вересня, просто під час уроку у школі І-ІІ ступенів в селі П’ятидні Устилузької ОТГ померла дитина.

За словами класовода класу, де навчалася шестирічна дівчинка, під час трагедії мати Аліни була у школі.

«Мама приводила доньку вранці і до кінця уроків чекала її в коридорі, щоб не кататися сюди-туди у сусіднє село. Вчора у нас мало бути три уроки. Фізкультура був другим. На перше вересня нам подарували м’ячі і діти дуже чекали цього уроку, щоб погратися ними. Мама Аліни Ірина бачила, як ми на перерві шикувалися по зросту і навіть провела нас до стортзалу»
, – розповідає вчителька.

Світлана Хиць каже, що через десять хвилин після після початку уроку дівчинка знепритомніла. Вчителька на руках віднесла її до учительської.

«Коли я вибігла з спортзали, почала гукати Ірину (матір Аліни). Біля дверей в учительську я відчула, що дитина помочилася мені в руку. У кабінеті було двоє вчителів, які негайно викликали швидку і почали надавати першу медичну допомогу», – розповідає класовод першого класу.

За словами вчительки, у цей момент дитині надавали першу медичну допомогу, однак її обличчя різко вкрилося синцями, а серцебиття не простежувалося.

«Я змочувала водичкою її, інший вчитель робила штучне дихання і непрямий масаж серця, ще одна побігла зустрічати швидку. На ті крики прибігла ще одна вчителька.. На нашатир дівчинка не реагувала. Я не пам’ятаю, коли приїхала швидка. Мені здавалося, що вона їхала вічність…», – додає педагог.

Читайте також:  Люблячий батько витратив на похорон 17-річної дочки 42 мільйони: “Всі у театральних костюмах, а померла – у кришталевій труні”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...