Водій відмовився везти пасажир з квитками до Варшави, взявши, натомість… у Львові пасажирів з білетами, відмовившись везти до Польщі. ФОТО

Мешканець Коломиї потрапив у оказія, прямуючи до Польщі на автобусі міжнародного сполучення «Чернівці-Гдиня». Водій відмовився везти пасажир з квитками до Варшави, взявши, натомість безбілетників.
Про таку історію в мережі Facebook розповів Bohdan Yuziuk в мережі Facebook.

«Зробіть відомим цей міжнародний автобус з рейсом «Чернівці-Ґдиня». Шофер цього автобуса 8 вересня висадив у Львові 10 чоловік і сказав що не буде вести людей у Варшаву», – йдеться у повідомленні.

Як з’ясувалося, водій купив 7 білетів на інший автобус, посадив людей, відтак залишилося ще три чоловіка разом зі коломиянином.

«Він сказав: ви добирайтеся як хочете забрав білет який був куплений в Коломиї на автостанції і віддав за нього гроші, після цього він заповнив автобіографія людьми без білету і просто поїхав в Польщу», – наголошує наш земляк.

Читайте також:  Став відомий перелік прокурорів, які отримали службові квартири в Івано-Франківську , а потім їх приватизували (документи)

Джерело.