Вартість одного дня харчування франківської породіллі зросла з 19,00 до 40,00 гривень

В КНП “Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр” покращилось харчування породіль. Це стало можливим завдяки сумі у 380 тисяч гривень, яку виділили з міського бюджету на покращення харчування жінок після пологів.
Про це МІСТО інформує з посиланням на КНП “Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр”.

На харчування породіль на 2018 рік по субвенції було виділено 900 тис. грн., ще 150 тис. виділили з міського бюджету. В серпні з міського бюджету додали ще 380 тисяч грн. Таким чином вартість одного дня харчування породіллі зросла з 19,00 до 40,00 грн.

Наразі у раціон харчування породіль у КНП “Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр” входять такі продукти, як: м’ясо, печінка, риба, сардельки, сир твердий, курятина, кефір та інколи йогурти.

У нас харчування – чотири рази в день, дуже смачне,- розповідає породілля Світлана Афанасьєва,- На обід, на приклад, дають суп, гарнір і м’ясо, або рибу, чи печінку, а ще салат з моркви чи бурячка.На сніданок у нас – чай чи кава з молоком, млинці, сирники, хліб з маслом. Їжа мені подобається. Чоловік рідко мені приносить щось поїсти. Я переважно тут їм.
Ще одна породілля – Марія – розповідає, що також задоволена їжею:

Харчують добре. Дають два сніданки, обід і вечерю. Всього достатньо, їжа смачна,- зазначає новоспечена мама.

Читайте також:  Аналітик пояснив, що подорожчає вслід за тарифами на газ і тепло

Джерело.