facebook

Прикарпатським школярам розповіли, що таке булінг і як з ним боротися

В межах проекту «Я маю право!» та у рамках інформаційної кампанії «#СтопБулінг» у Долинській школі №5 відбувся виховний захід на тему «Булінг – прояв насильства у школі».

Начальник Долинського бюро правової допомоги Галина Стефанишин спільно з працівниками Долинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області та соціальним педагогом даної школи провели профілактичний виховний захід для учнів даної школи.

Булінг – це насильство, цькування, знущання, залякування, приниження, агресивна поведінка дітей та підлітків, яка має за мету завдати шкоду іншому, викликати страх або тривогу, створити негативне середовище серед неповнолітніх, інформує “Галка” з посиланням на Долинську РДА.

На заході учні отримали багато цікавої інформації про кібербулінг (це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо). Всі види кібербулінгу дуже небезпечні, часто вони приводять до трагічних наслідків.

Вихованцям надано поради як вберегти себе від кібербулінгу, як уникнути булінгу та закликали всіх не бути байдужими щодо проявів насильства у школі та за її межами, а також роз’яснено про їх права та обов’язки, відповідальність за вчинення правопорушень, та яка міра покарання застосовується до неповнолітніх.

Роздано інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком булінгу. В них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

Джерело.

загрузка...