Жителька села Космач покалічила співмешканця

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області з апеляційного суду надійшов обвинувальний акт про вчинення кримінальних правопорушень передбачених частини другої статті 15 (замах на злочин), частини першої статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Обвинувачена – жителька села Космач Косівського району, 1991 року народження, раніше не судима. Подія злочину сталася 19 грудня 2017 року за місцем її проживання. Відповідно до матеріалів досудового розслідування, остання перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, схопила зі столу ніж та нанесла співмешканцю декілька ударів у життєво важливі ділянки тіла.

Слідством встановлено, що жінка свій злочинний умисел не довела до кінця з причин, які не залежали від її волі, оскільки потерпілого доставлено в реанімаційне відділення Косівської ЦРЛ.

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за частиною другою статті 15 (замах на злочин), частиною першою статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Кримінальне провадження у вказаній справі розглядатиме колегія суддів: головуючий суддя – Беркещук Б. Б., судді – Веселов В. М. та П’ятковський В. І.

Сьогодні підготовче судове засідання, по даному кримінальному провадженню не відбулось у зв’язку з неявкою обвинуваченої та потерпілого.

Справу призначено на 15:00 10 жовтня 2018 року.

Читайте також:  Справу "беркутівця", який знущався над Гаврилюком, передали до суду

Джерело.