facebook

Папа Римський виступив за секс, але засудив порнографію

Секс і сексуальність – це не табу, а дар Божий, який дано людині для любові і створення нового життя. Про це Папа Римський Франциск наголосив на зустрічі з французькою молоддю.

Як зазначається в повідомленні прес-служби Ватикану, Папа заявив, що «любов між чоловіком і жінкою, коли вона пристрасна, веде вас до вічного життя. Назавжди. І потрібно віддаватися їй своїм тілом і душею».
«Сексуальність, секс – це дар Бога, а не табу»
, – додав Папа і зазначив, що коли пара одружується, то вони стають «одним тілом і це велич сексуальності. І потрібно говорити про таку сексуальність і сприймати її, саме в цьому аспекті любові між чоловіком і жінкою».

Також Франциск сказав, що людська слабкість або духовні недоліки можуть спонукати людей використовувати свою сексуальність «некрасиво», як «відокремлену від любові і використовувану для розваги».

Папа піддав критиці порнографію, зазначивши, що це частина «індустрії брехні», індустрії «відокремленої від любові сексуальності».

Сексуальність в тому вигляді, як вона була задумана богом, «чудова», сказав він, і закликав молодих людей «берегти її і готуватися до такої любові», яка буде частиною їхнього життя.

Читайте також:  Як Україна може завдати Росії дуже болісного удару: коментар політолога

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.