facebook

Такого жаху я не бачила ніколи: закарпатка розповіла як відпочивала у Туреччині

Українка Ірина Нікіфорова – досвідчена мандрівниця. Збираючись вчергове у відпустку до Туреччини, жінка ретельно спланувала поїздку. Вибрала комфортний готель 4*, оплатила проживання в найдорожчому номері, отримала всі підтвердження і поїхала в аеропорт.

Але проблеми почалися практично одразу – виліт групи туристів затримали майже на дві доби, а хороший готель замінили на інший. І всі дні, поки Нікіфорова намагається хоч якось врятувати свій відпочинок, українські та турецькі представники туроператора Join Up! перекладають відповідальність одне на одного.

Про те, що відбувалось далі, Ірина Нікіфорова розповіла OBOZREVATEL.

Про те, що туристів везуть до іншого готелю, їм повідомили вже після прильоту, коли всі зайняли місця в автобусі. Той готель, в якому в результаті опинилася жінка та її подруга, заявлений як 5*, але Нікіфорову це твердження обурює – умови проживання далекі віх тих, яким має відповідати готель такої категорії. За словами жінки, вони кілька днів вимагали документ, який підтверджує те, що готель відповідає категорії 5*, але його так і не надали.

”Такого жаху я не бачила ніколи”: як українка пережила пекло у Туреччині
Більше того, вже на місці жінка дізналася, що обраний спочатку готель закритий ще з червня, тому підтвердити в ньому бронювання не могли, хоча все ж це зробили.

“Коли люди тільки побачили номери, вони відразу викликали поліцію, почали вимагати вирішити ситуацію.Але розмовляти тут нема з ким. Турецькі представники Join Up! кажуть, що вказівку везти нас до цього готелю дали українські представники, і показують нам факс турецькою мовою. Я їх просила показати оригінал, щоб подивитися, звідки він відправлений, але вони не хочуть цього робити. Представник в Україні нічого не може зробити, пише листи керівництву, але там просто не відповідають. При цьому українська сторона каже, що їм прийшов факс із готелю, в якому сказано, що всі туристи задоволені. А в обраному нами спочатку готелі кажуть, що взагалі не підтверджували наше поселення”, – розповідає Нікіфорова.

Після кількох днів переговорів з адміністрацією готелю та представниками турфірми в Туреччині і Україні жінка домоглася тільки одного – її втретє переселили в інший номер. Цього разу в “люкс”, але його стан жахає – грибок на стінах і в душі, зламані меблі.

“Я – досвідчений турист, і в Туреччині відпочиваю більше двох десятків років. Я була в багатьох готелях тут і в інших країнах. Але я такого жаху не бачила взагалі ніколи. Мало того, що він не відповідає жодному з критеріїв, за якими ми обирали готель, так він ще й однозначно має бути дуже дешевим”, – розповідає Нікіфорова.

За словами туристки, переселяти їх до іншого готелю представники турфірми категорично відмовилися, хоча вільні номери в інших місцях є.

“Для того, щоб дістатися з пляжу на ресепшен, треба подолати декілька прогонів сходинок вгору. А це рівень третього-четвертого поверху, і частина з них – без перил. Потім потрібно піднятися вгору на кілька поверхів на фунікулері. А потім ще підніматися вгору і їхати на ліфті. Але оскільки ці ліфти постійно ламаються, ми в них постійно застрягаємо, то простіше ходити пішки. А пішки – це рівень 7-8 поверхів. На пляжі спуск у воду – це дві бетонні плити і одразу глибина”, – описує ситуацію Нікіфорова.

”Такого жаху я не бачила ніколи”: як українка пережила пекло у Туреччині
За словами жінки, у групі туристів, які опинилися в цьому готелі, є люди, які перенесли інсульт, сім’ї з маленькими дітьми і колясками, літні люди. І для них долати такий шлях проблематично.

Після повернення в Україну через зіпсований відпочинок Нікіфорова має намір подати до суду на турфірму Join Up!. Іще в аеропорту, щойно виникли проблеми з вильотом, жінка почала збирати підтверджувальні документи, адже авіакомпанія спочатку не надала їм ані харчування, ані готелю на час очікування.

“Нам представники Join Up! запропонували компенсацію за все – і за затриманий переліт, і за всі інші митарства – в розмірі $64 на двох. Жах”, – розповіла вона.

Туристка має намір вимагати компенсацію не лише моральної шкоди, а й матеріальної – оплачений нею відпочинок не був бюджетним. На даний момент, за словами Нікіфорової, ще близько ста постраждалих туристів готові її підтримати.

Отримати коментар від представників Join Up! OBOZREVATEL не вдалося. Водночас під публікацією Нікіфорової працівники турфірми повідомили, що передали запит відповідним спеціалістам, а до туристів має приїхати гід.

Джерело.

загрузка...