facebook

Маленька калушанка страждає від жахливих приступів болю

Родичі маленької дівчинки Соломійки Хомій просять усіх небайдужих про допомогу. Дівчинці в тримісячному віці встановили невірний діагноз та призначили лікування, після якого дитина почала завмирати й у неї стався параліч лівої сторони. Аж в Ізраїлі Соломійці сказали точний діагноз – дитяча мігрень, яка проявляється після 6-12-років. Через медикаменти, у дівчинки вона проявилася у 3,5 місяців. Тепер дитина страждає від жахливих багатогодинних приступів:

“Нещодавно приступ тривав понад 9 годин. Блювота, втрата свідомості, жахливий головний біль, тимчасовий параліч лівої сторони.Після курсу голкотерапії, потрібне повторне обстеження дитини в клініці Ізраїлю, а в подальшому лікування на етапі завершення”, – розповідають близькі.

Мама дівчинки Оксана, від хвилювань захворіла на цукровий діабет, тепер інсулінозалежна. Іноді їй стає так погано, що вона прощається з усіма. Родина самотужки не спроможна допомогти Соломійці, тому звертається до кожного за підтримкою:

“Соломійка стоїть на обліку в одній із клінік Ізраїлю. Просимо не байдужих людей про допомогу у зборі коштів згідно рахунка та на житло й переліт. Надіємося на Вашу підтримку та взаєморозуміння. Пропоную поділитися чашкою кави, або не купити сьогодні пачку сигарет, а віддати гроші для повноцінного життя дитини! Якщо кожен, хто побачив пост скине ту суму, яку зможе 5, 10, 50, то це наблизить до закриття збору. Богом молимо про Вашу ласку” – благає мама Соломійки.

Реквізити: номер картки отримувача – 5168 7427 1019 0814
отримувач Хемій Оксана Степанівна
Банк отримувача Приват Банк
5168 7420 1992 3808 (доларова)
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Р/р 29244825509100

Читайте також:  Податковою міліцією Франківщини ліквідовано «конвертаційний центр» з обігом 50 мільйонів гривень

Джерело.

загрузка...