Не живе, а існує. Франківський АТОвець після війни і пожежі мешкає в жахливих умовах (ФОТО)

46-річний Сергій Кушнір – учасник антитерористичної операції. В 2014 році перебував на Сході України, після чого повернувся до Івано-Франківська та проживає зараз не в найкращих умовах.

Його сусідка Богдана Кудла розповіла “Галці”, що як тільки Сергій повернувся з зони бойових дій, його життя не склалося. В його квартирі нещодавно сталась пожежа, чоловік перебував у лікарні. І тепер він проживає в жахливих умовах.

“Зараз майже весь свій час проводить вдома, у його квартирі немає світла, ремонту та дверей. Він один на один зі своїми проблемами”, – розповідає жінка.

Богдана Кудла зазначила, що в міській асоціації учасників АТО намагалися допомогти бійцю оформити пільгу.

“Також вони говорили, що візьмуть акт про пожежу в квартирі та оформлять допомогу в 25 тисяч гривень. Спілка обіцяла допомогти йому знайти роботу, щоб він весь час був під пильним наглядом.Але, наскільки я знаю, то нічого не змінилось, і він так далі ніде не працює”, – говорить сусідка.

Заступник голови правління міської асоціації учасників АТО Тарас Кузь, котрий служив у батальйоні разом з Сергієм Кушніром розповів, що тільки сьогодні вони остаточно оформили всі пільги.

“Зараз ми ведемо перемовини, щоб його взяли на реабілітацію в «Центр для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський схрон»», тому що йому трохи важко”, – визнає Тарас.

Асоціація збирає всі документи по пожежі, щоб оформити матеріальну допомогу та зробити в квартирі ремонт. Також намагаються знайти для бійця хорошу роботу.

“Наразі, це головна наша робота, яку ми проводимо з Сергієм. І це не все не так просто, як може здаватися людям. Хочеться, щоб до цього також долучилась міська рада чи соцслужби, бо квартира насправді в жахливому стані”, – додає заступник.

Читайте також:  Семикласник наклав на себе руки: Не витримав тиску в школі

Джерело.