В Румунії перевернулася фура з України з 1500 ящиками контрабандних цигарок на суму близько 1 млн євро

В Румунії сталася ДТП, в якій перевернулася фура на сербських номерах, що заїхала безпосередньо з України. На фурі перевозили 1500 ящиків контрабандних цигарок на суму близько 1 млн євро. Випустили фуру з контрабандою співробітники Чернівецької митниці, пункту пропуску Порубне – Сірет.

Ящики з цигарками були замасковані під миючі засоби. Нагадаємо, що за інформацією українських ЗМІ, Чернівецьку митницю контролює глава фракції Народного фронту Максим Бурбак. За словами митників, фура з контрабандним товаром прибула на пункт пропуску в супроводі двох патрульних авто поліції.Митна перевірка тривала усього кілька хвилин, а потім з дозволу начальника зміни Олександра Попадюка, який є родичем начальника митниці Салагора, фура рушила на Румунію.

В Україну фура з контрабандою потрапила з Білорусі через митний пост Доманово. За документами авто заїжджало транзитом. Два дні фура мандрувала Україною, від Волині до Чернівців. А найцікавіше, коли ж в фурі замість миючих засобів опинилось 1500 ящиків контрабандних цигарок: в Білорусі чи вже в Україні? Адже якщо контрабанду пропустили в Доманово, тоді виникають питання до волинських митників. А якщо сигарети підклали вже в Україні, то чому митники Чернівців не помітили цього?

Читайте також:  Настя Каменських на фото переборщила з... (фото)

Джерело.