Вагітна жінка відчула рух в животі: Коли лікарі побачили, що видавлює її дитину, вони не знали, чого чекати

У квітні 2015 року швидка допомога доставила в одну з лікарень українського міста Дніпро молоду вагітну жінку. Лікарі, які не чекали нічого незвичайного, ще не знали, що їм доведеться мати справу з унікальним випадком. Коли лікарі оглянули породіллю, то спочатку просто розгубилися: вона була на сьомому місяці вагітності, але щось буквально видавлювало дитину назовні, пише джерело.
Загадка швидко прояснилася: 25-річна Олена Сєдова чекала трійню. Два плоди розташовувалися зверху, один – знизу.

Дві верхні дівчинки власною вагою буквально виштовхували сестру назовні. Протягом декількох днів Олена відчувала дивний рух в животі, але сподівалася, що пологи не наступлять передчасно.

На жаль, маленька Ликерія з’явилася на світ на сьомому місяці. Крихітна і слабка, вона важила всього 950 грамів.

Дівчинку одразу помістили в інкубатор, а лікарі приготувалися до народження ще двох малюків. Але тут, на загальний подив, у Олени припинилися потуги. Лікарям довелося зробити важкий вибір.

Зазвичай, якщо близнюки народжуються з великою перервою, через годину пологи штучно стимулюють. Але на цей раз фахівці сумнівалися: дві дівчинки, що залишилися були ще менші від своєї сестри. На такому ранньому терміні вони могли просто не вижити. І тоді лікарі вирішили почекати. Щоб не ризикувати здоров’ям дітей, Олені довелося залишатися в ліжку. Вона навіть не могла обійняти і поняньчити свою старшу дівчинку. Жінка так боялася за своїх маляток, що намагалася якомога менше рухатися.

Так пройшов день, два, тиждень… Два тижні. Три… Лікарі вже просили поради у колег з усього світу – в їх практиці не було нічого подібного.

38 днів по тому, коли маленька Ликерія вже виросла до 1,5 кг, Олена раптом відчула сильну слабкість і хвилювання.

Читайте також:  Чи можна в Карпатах перейти кордон з ЄС без паспорта?

Лікарі знову провели огляд і вирішили, що час настав. У той же день на світ з’явилися дві чудові і здорові дівчинки – Злата і Стефанія.

А Олена, нарешті, змогла притиснути до грудей трьох своїх маляток. Сьогодні унікальним трійнятам вже два роки.

Ликерія, яка при народженні була в два рази менше своїх сестер, тепер не поступається їм ні в чому: всі троє здорові, активні і готові до нових незвичайним звершень.

Джерело.

загрузка...