Буковелівська фірма «ПБС» ремонтує дорогу до нічного базару в Коломиї

Фірма «ПБС» проводить капітальний ремонт одразу двох вулиць у Коломиї – це вулиці Атаманюка та Торгова.

Ці дороги ведуть до нічного базару. Через велику кількість транспорту дорога була у дуже поганому стані, тут застоювалась вода, відповідно дорога перетворювалась на болотне місиво, пише Фіртка із посиланням на прес-службу дорожньої компанії.

Дорожня компанія «ПБС» ці дві вулиці капітально відремонтує та замінить каналізаційний колектор.

«Колектор вже застарілий. Він не виконує своїх функцій. Всі труби треба повністю замінити. Ми зараз вириваємо корито, замінюємо водовідведення, потім підсилимо основу та влаштуємо два шари асфальтобетону», – говорить головний спеціаліст з водопостачання і каналізації Богдан Бутницький.

Міський голова Коломиї вважає вулицю Атаманюка найгіршою в місті. Але переконаний, що вона має всі шанси стати найкращою.Каже, кошти є, але тільки на половину ділянки.

«Так, роботи знову розпочалися восени. Але у нашій країні інакше не можна, оскільки процедура затвердження технічної документації, проведення тендерів триває шість-сім місяців. Зараз зробимо тільки один відтинок, тобто ту частину, на яку є кошти», – каже міський голова Коломиї Ігор Слюзар.

Роботи на вулицях Атаманюка і Торговій тривають вже кілька днів. За цей час вдалося провести заміну деяких каналізаційних труб на вулиці Торговій. По вулиці Атаманюка наразі триває влаштування дорожнього корита і відновлення профілю.

«Я радий, що моє рідне місто розвивається. Гарна дорожня інфраструктура – це те, завдяки чому економіка міста зростатиме. Нічний базар у Коломиї – відоме місце не лише на всю область, а й на весь західний регіон. Завдяки цьому ринку наповнюється міський бюджет. Фірма «ПБС» відремонтує не тільки ці дві вулиці, є у планах ремонт інших, але не менш важливих коломийських доріг», – зазначив народний депутат України, уродженець міста Коломия, Олександр Шевченко.

Читайте також:  Їх поведінка досить брутальна, – поліція розповіла деталі побиття підлітків на Коломийщині

Джерело.