Пугачова і Галкін розлучаються: у мережі показали відео Галкіна із ймовірною коханкою

PосЗМІ назвали ймовірну “причину” розлучення Пугачової і Галкіна. У руйнуванні шлюбу звинувачують телеведучу Юлію Барановську, пише УНІАН.

Журналісти знайшли в мережі відео, на якому зображений чоловік Алли Пугачової Максим Галкін разом з ймовірною коханкою – молодою ведучою Юлією Барановською.

Цей ролик в Instagram раніше опублікував poсійський ведучий і актор Дмитро Нагієв. На кадрах можна побачити, що Галкін тримає на плечах Барановську.

“Галкін грає з вогнем”, “Шкода, що ми розучилися берегти почуття своїх близьких”, “Безглуздий вчинок Галкіна”, “Звичайно, їй далеко до Алли”, – пишуть у коментарях під відео.

33-річна Юлія Барановська – зірка топових pocійських телеканалів. Вона була одружена з відомим poсійським футболістом Андрієм Аршавіним. У неї троє дітей.

За інформацією pосЗМІ, причиною можливого розлучення Пугачової і Галкіна нібито став роман гумориста з телеведучою Юлією Барановською. За чутками, ведуча вaгiтна від чоловіка Примадонни.

Нагадаємо, що Галкін і Пугачова одружилися 23 грудня 2011 року. А 18 вересня 2013 року на світ з’явилися їхні діти Гаррі і Ліза, двійнят виношувала cypогатна мати, але їхні біологічні батьки – Алла і Максим.

Читайте також:  Росія vs Туреччина. Найпотужніша зброя в можливій війні

Джерело.

загрузка...