Як гурт KAZKA став світовою сенсацією: секрети успіху гурту (фото, відео)

Для історії української музики гурт KAZKA став по-справжньому сенсацією. Ще б пак: їхня композиція «Плакала» стрімко увірвалася до світових чартів, за кілька днів увійшовши до топ-10. До слова, це вперше пісня українською, а не англійською, зявилася серед найкращих чарту Shazam. За словами Олександри Заріцької, солістки гурту, усе, що відбувається з ними, інакше як казкою вважати не можна.

Загалом, історія KAZKA розпочалася усього рік тому. Тоді гурт складався з пухкенької Олександри, яка відрізнялася чудовим голосом, та бороданя з серйозним виразом обличчя Микити. За півроку ще одним членом гурту став Дмитро, простий хлопець, що був пастухом в одному з сіл Чернівецької області.Тепер він студент столичного університету. Дмитро навчився так віртуозно грати на сопілці, до слова, на всіх видах сопілок, враховуючи зроблені власноруч, коли випасав корів. У колі найвідданіших фанатів у Києві вони утрьох презентували дебютний альбом. А перший концерт KAZKA – у червні цього року – відбувся, коли вже була популярною пісня «Свята».

На той час, коли «Плакала» вийшла на YouTube лише в аудіоформаті, вона змогла стати найпопулярнішою – понад 50 млн переглядів. Після такої вражаючої любові прихильників KAZKA зняла емоційне відео, в якому знялися зі сльозами на очах дівчата від 5 до 70 років.

Цікаво, що «Плакала» знімали усього 30 хвилин, тож робота над кліпом проходила легко і невимушено – зізналася Олександра. Власний карколомний успіх, за словами членів гурту, ще не запаморочив голову їм. А зірковій хворобі «заважають» постійні жарти одне над одним – прокоментували у KAZKA.

Цікаво, що Олександра, незважаючи на нетипову для солісток сексі-гуртів зовнішність, зважилась кілька років тому завітати в Одесі на кастинг до гурту NIKITA, де і зачарувала всіх, включно з Юрієм Нікітіним, своїм шармом.

Читайте також:  Сольний виконавець Потап випустив свій дебютний нецензурний кліп (відео 18+)