Франківський студент здобув срібло на чемпіонаті світу з гирьового спорту. ФОТО

У латвійському місті Даугавпілс пройшов чемпіонат світу з гирьового спорту серед юніорів. Студент Івано-Франківського національного медичного університету Олександр Шваб у складі національної збірної команди України виборов одразу дві срібні нагороди.

Спершу студента-медика включили до складу української команди в естафеті. Кожен спортсмен мав працюв на помості по три хвилини, і до заліку йшов їхній спільний результат. Разом українці напрацювали на срібну медаль, інформує прес-служба ІФНМУ.

Наступного дня Олександр виступав в особистому заліку. У ваговій категорії до 63 кг з результатом 50 підйомів (поштовх довгим циклом двох гир по 32 кг) він здобув ще одну срібну медаль.

“Підготовка до чемпіонату була доволі непростою, – розповідає тренер нашого спортсмена, Заслужений майстер спорту України, старший викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Роман Михальчук. – Ми готувалися приблизно півтора місяця, хоча хотілося б усі три.Довелося зганяти вагу, і хоча ми вже звикли до цього процесу, він завжди є непростим для спортсмена. А буквально перед виїздом на змагання Олександр пошкодив руку. Тож на чемпіонаті він проявив силу волі, наполегливість, терпіння, і завдяки цим морально-психологічним якостям вдалося здобути дві високі нагороди”.

“На змаганнях було дуже важко, – говорить Олександр Шваб. – Під час виконання вправи дуже дошкуляла рука, біль був таким, що двоїлося в очах. Але треба було терпіти і працювати, адже чемпіонат світу – це неймовірна відповідальність. Я захистив своє спортивне звання, так само і місце в національній збірній, тому я задоволений результатом”.

Читайте також:  9-річний прикарпатський шашкіст став срібним призером чемпіонату світу у Нідерландах

Джерело.

загрузка...