Відома бабуся-блогерка з Прикарпаття видала книгу власних спогадів

83-річна Анна Бойко з села Яглуш Рогатинського району Івано-Франківської області не звичайна бабуся, а відома блогерка.

Анна Бойко (дівоче прізвище — Хандога) згадує про життя з мамою, родину та сусідів, про війну та колективізацію, про власні почуття та переживання тоді й тепер. Складне життя не завадило їй потрапляти у дитячі пригоди — трагічні та комічні.

Перший рукопис зі спогадами вже бабуся Ганя, як називають її тепер онуки, написала у 2009 році. На їх основі внучка Оля Супрун створила блог ABoykoHistory.com.ua — “Історія життя Анни Бойко. Буття українського села в одній історії життя”, присвячений життю та творчості своєї бабусі. У листопаді 2011 року сайт отримав нагороду Best Ukrainian Blog Awards (BUBA) — як “Найкращий особистий блог”, пише Бліц-Інфо.

Навесні 2016 року Анна Бойко дописала свої дитячі спогади.Ці тексти, зберігши діалекти, щиру та просту авторську манеру мовлення, стали основою збірки розповідей та віршів.

Тож на 83-й день народження Анна Бойко отримала подарунок-сюрприз від онуки Олі, яка зібрала всі рукописи бабусі й видала повноцінну книгу “Історія життя Анни Бойко”.

“Маленька дівчинка Гануся живе у селі Яглуш на кордоні Львівської та Станіславської областей. Її дитинство припадає на важкі часи 40-х – 50-х років ХХ століття. Бракує їжі, люди ховаються в лісах та криївках, чоловіків забирають на війну, а молодих хлопців називають «бандерівцями» і вбивають. Тим часом дівчинка має свої прості мрії”, – йдеться в описі до книжки.

Читайте також:  “Вимагала 22,5 тис. гривень”: Чиновниця з податкової погоріла на великому хабарі

Джерело.

загрузка...