Жінок залишать без декрету: Кабмін вирішив “купити” матусь

В Україні продовжують реформувати медицину, на цей раз нововведення торкнулися немовлят

Так, за словами заступника міністра соціальної політики Олександри Чуркіної, з 1 січня 2019 року держава щомісяця компенсуватиме сім’ям фінансові витрати на оплату нянь.


Мова йде про дітей до 3-х років. За рік батькам, які офіційно найняли на роботу няню, відшкодовуватимуть розмір прожиткового мінімуму для дітей до 6 років.

Зараз це – 1500 гривень на місяць. Однак з підняттям прожиткового мінімуму, влада обіцяє, що цифра буде рости. Загальна сума компенсації в кінці року залежатиме від того, скільки місяців працювала няня. За словами Чуркіна, робиться це для того, щоб батьки могли скоріше повернутися на роботу.

Раніше повідомлялося, що Віктор Медведчук прокоментував фантазії прем’єра Гройсмана про «зниження держборгу». Зниження державного боргу України, про що заявив прем’єр-міністр В. Гройсман, сталося через те, що борги перед МВФ, погашалися, а нових кредитів не було.

У той же час державний і гарантований державою борг України за 2017-й виріс в доларовому еквіваленті на 7,5% ($ 5,33 млрд) – до $ 76,31 млрд. Про це в своєму блозі написав член партії «За життя», лідер «Українського вибору – Права народу» Віктор Медведчук.

Як відомо, в інтерв’ю В. Гройсман заявив, що Україна вже почала скорочувати борги і за п’ять років зможе вийти на сильну економіку.

Читайте також:  Чому жінки відмовляються від сексу та як це виправити

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...