“Перестав спати, для мене це величезне випробування”: Відомий українській співак розповів про горе в сім’ї

Віктор Павлік розповів, чому зупинив збір коштів на порятунок сина.

Про те, що молодший син артиста, 19-річний Павло, серйозно хворий, стало відомо місяць тому. Тоді зневірений батько написав пост у своєму фейсбуці про те, що дитині потрібно дороге лікування в Ізраїлі. На той момент мова йшла про суму в 200 тисяч доларів.

Але пізніше ситуація змінилася. За лікування Павла Павлика взялися найкращі українські лікарі, тому сім’я прийняла рішення відмовитися від закордонного лікування. Відповідно, і великі гроші не знадобилися. З цієї причини артист зупинив збір коштів, про що повідомив знову-таки на своїй сторінці у фейсбуці.

“Сьогодні їх більше ніж досить, але я до них не торкаюся, тому що це не мої гроші, – пояснює Павлік.– Я беру з них лише для того, щоб допомогти комусь, хто теж опинився в біді і дуже сильно потребує підтримки. Адже розумію, я-народний артист, мені люди грошей не пошкодували, але ж є прості люди, яким потрібно вирішувати проблему тільки своїми силами”.
Народ у соцмережах по-різному поставився до цієї історії. Були й такі, що звинуватили Павліка в корисливих намірах. Але є інша проблема. Телефон артиста, його месенджер і пошта досі розриваються від потоку дзвінків і повідомлень. З’явилося багато порадників, які пропонують мільйони різних способів лікування.

“Поради найрізноманітніші – бабки, цілителі, лікування содою, мохом з Аляски, електрикою, – розповів Павлик. – Я дуже втомився від цього, перестав брати трубку з незнайомих номерів, перестав спати. Все це в цілому для мене величезне випробування. Я розумію, що багато людей від щирого серця хочуть мені допомогти, але впоратися з цим потоком мені непросто”.

Читайте також:  Фахівці та небайдужі франківці не дали померти дитині з важкою хворою нирок

Джерело.