Змії проти онкології. У Карпатах цілителька лікує настоянками з плазунів та мухоморів

Пацієнти жінки стверджують: такі природні медикаменти творять справжні дива. Василина Кочерган вже роками лікує людей настоянками з плазунів та мухоморів.

Живе Василина в невеликій хатині посеред Карпатського високогір’я. І тут же робить свої незвичайні настоянки, інформують «Вікна» з посиланням на ТРК «Україна».

Аби настоянка були максимально дієвою, в трилітрову банку пані Василина кладе щонайменше два десятки змій. Обов’язково – отруйних. Цікаво, що сама Василина змій боїться. Тож, усю чорнову роботу виконує її чоловік.Він плазунів ловить і пакує у банку.

Рецепти зміїних настоянок жінка успадкувала від батьків. До рідних пані Василини хворі з’їжджалися з усієї України. Народна цілителька Василина Кочерган зауважує:

«Зміїна настоянка може лікувати онкохвороби, гепатит лікує. Є на кісти люди беруть, на фібріоми, на міоми беруть».

Дозування пані Василина призначає сама. Єдине протипоказання – настоянки зі змій не можна приймати під час хіміотерапії:

«Це п’ється до їди зранку, на голодний шлунок, а в обід і ввечір – півгодини після їди».

Пацієнтів у Василини — сотні. Всі вони записані у спеціальних зошитах. У кожного з хворих — своя історія зцілення. Дія отрути, каже цілителька, схожа на дію хіміотерапії. Тільки вона — природня. І менш шкідлива.

Не менш цілющою є і настоянка з мухоморів. Проте її потрібно дуже ретельно готувати. Щойно зібрані гриби треба одразу залити горілкою і на місяць закопати у землю. Лише тоді отрута стає ліками. Такі методи медицина не відкидає. Але як доповнення до традиційного лікування, зауважує Анна Крижанівська, завідувач кафедри онкології Івано-Франківського національного медичного університету:

«Наші пацієнти вже не раз розповідали, що вживають такі настоянки. Не маю нічого проти, якщо йдеться про доповнення після основного лікування. Також це добрий варіант, коли медицина вже більше нічим не може зарадити. Але однозначно це не може бути заміною стандартним методам лікування».

Читайте також:  У Карпатах травмувалася туристка з Польщі

До всього, каже медик, при тривалому вживанні такі настоянки стимулюють імунну систему і не дозволяють розвинутися рецидиву хвороби.

Джерело.