В Україні відкрили величезне газове родовище

Державна компанія “Укргазвидобування” у листопаді відкрила четверте з початку 2018 року родовище газу в Харківській області.Про це повідомляє прес-служба УГВ.

“Запаси відкритого родовища становлять щонайменше 400 мільйонів кубометрів, а перспективні ресурси родовища загалом можуть становити близько 3,7 мільярда кубометрів блакитного палива”, – йдеться у повідомленні.

Родовище відкрили після завершення буріння та випробування пошукової свердловини, яка була закладена за результатами аналізу геологічної будови площі.

Наразі на ньому проводять роботи з облаштування свердловини та введення її у пробну експлуатацію. Окрім того, на родовищі тривають пошуково-розвідувальні роботи.

У компанії нагадали, що цього року вже було відкрито три нових родовища у Харківській області. Перспективні ресурси усіх чотирьох нових родовищ загалом становлять 8,2 мільярда кубометрів блакитного палива.

Читайте також:  ХЗВ в законі: з'явився фільм про історію переслідування гурту за епатажний виступ на фестивалі Porto Franco у Франківську (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...