facebook

“Усміхнений” їжак зі Львова підкорює Instagram (фото)

Ввечері їжака Ріка випускають погуляти по квартирі.

На теренах Instagram з’явилася чергова зірка – кумедний їжак на прізвисько Рік зі Львова. Господарі Ріка вирішили завести їжака після того, як натрапили на сторінку цих милих створінь у Facebook. Вони знайшли у Львові чоловіка, який займається продажем карликових африканських їжаків, поїхали просто подивитися, однак вже не змогли поїхати додому без домашнього улюбленця, передає ТСН.

https://www.instagram.com/p/BmaWIe-Hqtq/?utm_source=ig_embed

“Мені дали потримати це чудо, а віддати я вже його не змогла. Довелося везти додому. Мешкає з нами цей маленький комочок вже півроку”, – розповіла власниця Ріка – дизайнерка Діана. Їжак – нічна тварина, а тому майже весь день спить і не сумує через те, що господарів немає вдома.Ввечері Ріка випускають погуляти по квартирі, а вночі – садять у клітку. Там у нього є бігове колесо, на якому він обожнює займатися. Харчується він курячим філе, кормом для кошенят та личинками-зоофобусами. Окрім спеціального раціону, власникам Ріка доводиться ще й дотримуватися спеціального температурного режиму в оселі – не менше 20 градусів тепла.

https://www.instagram.com/p/BlcL5D5g6Ub/?utm_source=ig_embed

Діана почала фотографувати свого улюбленого їжака й згодом завела для нього Instagram-сторінку, щоб ділитись з людьми радістю, яку він щодня їй приносить. “Рік завжди працює на камеру як справжня супермодель”, – додала вона.

Джерело.

загрузка...