”Я ридала”: франківчанка Тіна Кароль зробила емоційне зізнання про конфлікт в Азовському морі

Співачка Тіна Кароль в інтерв’ю OBOZREVATEL згадала день відкритої агресії Росії по відношенню до України в Керченській протоці, де відбулося захоплення українських кораблів і полонених.

Як зізналася артистка, коли в країні почали говорити про воєнний стан, вона ридала і молилася. Судити про ситуацію співачка не береться. Як сама зазначає, розуміє в цьому мало. Однак підозрює, що причиною конфлікту стають ігрища політиків.
“Я ридала. Під час всіх цих подій ми були в Празі, я вийшла з аеропорту з телефоном, їхала в машині з телефоном, і так до останнього”пі-пі-пі”(імітує звуки з Верховної Ради) я сиділа біля екранів”, – розповіла вона.

“Дзвонила всім близьким, не змогла провести урок по вокалу по Скайпу – мій педагог знаходиться в Атланті (США – Ред.) – ми зателефонували, вона почала брати ноти на фортепіано, а я плачу. Потім вона вже запитала, що сталося”, – додала вона.

У цій ситуації співачка зайняла сторону людей, яким, підкреслила вона, давно не вистачає “простого життєвого щастя”.

“Я не беруся судити, я, як і всі налякана.Що буде завтра? У цій ситуації я за людей, тому що знаю, що їм сумно, гірко, самотньо. Люди втомилися, вони хочуть промінчик світла, хочуть простого, звичайного життєвого щастя. Хочуть знати, що у них є забезпечене завтра”
, – зазначила вона.

Тут же виконавиця додала, що молиться і мріє про світле майбутнє України.

“Молюсь і мрію, щоб усі це вирішилося, хочу бачити Україну квітучою і пишатися своєю країною”, – уклала вона.

Читайте також:  У Франківську чоловіки захотіли інтиму і залишились без нічого: ні сексу, ні грошей

Джерело.