В Одесі від небезпечної інфекції померла дитина

З початку 2018 року в Одесі від кору померло вже троє дітей. В Одеській міській інфекційній лікарні сьогодні вночі від кору померла дитина. Про це повідомляє місцеве видання

Як повідомляється, померлому хлопчику був лише рік і три місяці, він став третьою дитиною в Одесі, загиблою від кору з початку 2018 року.

 

“За попередніми даними, Діма заразився в обласній дитячій клінічній лікарні, де лежав з бронхітом. Коли його стан погіршився, медики діагностували запалення легень і відправили до інфекційного відділення (в історії хвороби стояла позначка, що він контактував з хворим на кір)”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після стабілізації стану дитину виписали, а через п’ять днів йому знову стало погано і хлопчика повторно поклали в інфекційну лікарню, де він теж контактував з можливим носієм кору.

Як повідомляється, мати дитини має намір заявити про подію в поліцію. На її думку, лікарі халатно поставилися до своїх обов’язків.

Читайте також:  Підтоплені будинки, розмиті дороги та зруйнований міст: рятувальники розповіли про наслідки вчорашньої негоди на Прикарпатті

Джерело.