Зайцева госпіталізована: вона невиліковно хвора, будуть проситися на лікування за кордон

Госпіталізація Олени Зайцевої, підозрюваної у справі про Харківське ДТП з шістьма жертвами, наштовхує на невтішний прогноз Звістка про те, що під час слухання справи у вівторок, 9 жовтня, Зайцеву прямо із залу суду забрала машина швидкої допомоги, сколихнуло соціальні мережі повідомляє Politeka.

Користувачі запідозрили, що Зайцева повторює улюблену схему українських чиновників і прикидається хворою, щоб уникнути покарання. «Цей цирковий номер показує кожне у**ище в суді», «Черговий відпрацьований сценарій. Скоро будуть проситися на лікування за кордон»,«Брехня, зроблять хвороба серця і дадуть умовно, як невиліковно хворій, а вона і далі буде чавити людей!»,«Косить су*ара»,«Тварина, вбила стільки людей, а зараз їй бачте погано…Та на ній орати потрібно…», – пишуть в мережі.

«Наркота закінчилася», «Там по-любому в камері холодильник (запакований), мікрохвильова піч, плазма… Плюс особистий косметолог, візажист, масажист…», «Сидить то в тюрмі, але намальовані брови і не похудла, не засохла. Значить і там їй непогано живеться. А 6 життів забрала і як вона може далі жити??», – обурюються українці.

Як повідомлялося, суть справи Олени Зайцевої, яку називають винуватицею страшного ДТП з шістьма загиблими в Харкові, може різко змінитися. На черговому судовому засіданні оголошено інформацію, яка суперечить озвученої раніше.

Читайте також:  Уряд дозволив вводити спецмита на імпорт автомобілів з ЄС

Джерело.