ЧС з хокею: Тріумф Швеції і розгром від фінів

Відбулися чергові матчі четвертого туру групового етапу чемпіонату світу з хокею, що відбувається в Чехії.

1620558

Поєдинок між Швецією та Німеччиною подарував уболівальникам цікаву розв’язку. Шведи відмінно стартували, забивши першу шайбу на 11 хвилині першого періоду. Вже через хвилину Ліндстрем з передачі автора першої шайби Меллера подвоїв перевагу шведів. Однак Німеччина не здалася і ще до кінця першого періоду скоротила перевага зусиллями Кінка. У другому періоді німці зуміли зрівняти рахунок завдяки шайбі Краммера. У третьому періоді шведська збірна взяла своє, закинувши дві шайби у ворота німців. Під завісу зустрічі німці відіграли одну шайбу, але на більше збірну Німеччини не вистачило.

Швеція – Німеччина 4: 3 (2: 1, 0: 1, 2: 1)

Шайби: 11:19 Меллер (Ліндстрем, Шегрен) – 1:0; 12:44 Ліндстрем (Меллер) – 2:0; 15:48 Кінк (Рідер, Дашнер) – 2:1; 29:30 Краммер – 2:2; 42:56 Клінгберг (Кронваль, Меллер) – 3:2; 48:40 Меллер – 4:2; 54:39 ​​Плахта (Хоспельт, Сейденберг) – 4:3

Воротарі: Юнас Енрот – Тімо Пільмайєр

Кидки: 35 – 27

Вкидання: 32 – 25

Штраф: 6 – 29

У поєдинку Фінляндії та Словенії не було настільки гострої боротьби. Вже до другої хвилині фіни закинули дві шайби у ворота словенців, а в другому періоді подвоїли перевагу. Третій період залишався формальністю і Фінляндія спокійно довела справу до перемоги.

Фінляндія – Словенія 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

Шайби: 5:53 Комаров (Песонен, Кемппайнен) – 1:0; 6:34 Контіола – 2:0; 21:19 Барков (Донський, Йоккінен) – 3:0; 35:57 Кемппайнен (Рууту, Аалтонен) – 4:0

Воротарі: Пекка Рінне – Гашпер Крошель

Кидки: 33 – 12

Вкидання 27 – 28

Штраф: 4 – 6