Терористи віддали українській стороні тіла 50 загиблих

Серед них є і військові, і цивільні, і добровольці

z_17e75ab3рр

Терористи у четвер передали українській стороні тіла 50 загиблих у зоні бойових дій на сході України. Про це у Facebook повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

“Сьогодні мені довелося оприлюднити сумну новину про те, що українській стороні вчора було повернуто останки українських громадян, які загинули внаслідок бойових дій на сході нашої держави. Хотів би уточнити, що мова йде про п’ятдесят тіл наших співвітчизників, серед яких є і військові, і цивільні, і добровольці – тобто всі ті, хто загинув, захищаючи Батьківщину, або став жертвою терористів. Є тут і тіла тих, хто загинув під Дебальцевим, як і тих наших громадян, яких вдалося віднайти в інших точках спільно з Центром військово-цивільної допомоги при МО України”, – сказано в повідомленні.

“Виходимо з того, що передання тіл загиблих не може обумовлюватись, тож для того, щоб загиблі знайшли останній спочинок згідно з християнськими традиціями, їхні тіла слід повернути родинам”, – написав Лубківський.

Читайте також:  І про нього ніхто не чув і не розповідає. У дебальцевському котлі він залишився єдиним хірургом в своєму підрозділі