Українські заробітчани втікають до Франції: кому і скільки платять

Українські заробітчани знайшли собі роботу і в одному з найдорожчих міст у світі, у Парижі

Українці тисячами їдуть за кордон, аби знайти там роботу з більш достойною платнею.

Чоловіки найчастіше йдуть працювати на будівництво, а жінки – нянями або ж прибиральницями. Знайшли роботу українці і у Франції.

«Наші чоловіки у Франції працюють на будівництві, ремонтних роботах, в день отримують від 50 євро. Жінки частіше отримують погодинну оплату – від 8 євро за годину», – розповіла Наталя, яка вже другий рік живе у Франції.

Зазначається, що серед українських заробітчан зустрічаються і ті, хто працює перукарями, манікюрницями, фотографами.

Париж – дороге місто. Квартиру тут можна зняти від 16 тисяч гривень за місяць, це в гірших районах чи далеко від центру або ж за зовсім невеличке житло.

У Парижі є навіть квартири загальною площею 9 квадратних метрів, і це вже з кухнею, душем і туалетом. Місячний проїзд на всі види транспорту коштує 2 250 грн, а одноразовий білет – 64 грн.

«Якщо говорити про продукти харчування, то масло можна купити і за 1 євро. Помідори в середньому коштують від 48 до 64 гривень, яблука до 96 гривень», – додала Наталя.

Вона додала, що іноді дешевше буває придбати вже готову французьку страву, ніж приготувати борщ.

Раніше зазначалося, що уряд Німеччини узгодив Законопроект «Новий Міграційний закон».Затвердження законопроекту заплановане на 19 грудня.

Так для українців буде корисна інформація про працевлаштування, прописана в новому законі, а також констатація того факту, що вітчизняні кадри можуть у високому ступені бути затребуваними в Німеччині.

Отже, до зарубіжного здобувача роботи виділяють дві основні вимоги. Це диплом про освіту або свідоцтво, яке підтверджує робітничу кваліфікацію. А також володіння німецькою мовою на достатньому для виконання своїх обов’язків рівні.

Читайте також:  У Франції учасник весілля випадково застрелив гостю іншого весілля

Джерело.