Польща виділила додаткові 4 тисячі транзитних дозволів на перевезення для українських вантажівок

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, цього вистачить, щоб закрити потреби на автоперевезення до кінця року і виконати контрактні зобов’язання українських компаній перед контрагентами з ЄС.

Польща виділила додаткові 3 тис. транзитних та тисячу двосторонніх дозволів на перевезення для українських вантажівок.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на свой сторінці у Facebook. Він уточнив, що відповідної згоди досягнуто під час телефонної розмови з з міністром транспорту Польщі Анджеєм Адамчуком.

«Щойно завершили телефонну розмову з польським колегою, міністром транспорту Анджеєм Адамчуком. Як і обіцяли друзі-поляки, українські вантажівки не будуть стояти на українсько-польському кордоні: виділено додатково 3 тисячі транзитних дозволів та одну тисячу двосторонніх, що вистачить закрити потреби на автоперевезення до кінця року і виконати контрактні зобов’язання українських компаній перед контрагентами з ЄС»
, – написав Омелян.

Міністр пояснив, що з 1 січня 2019 року всі двосторонні дозволи будуть видаватися під потрійним контролем: міністерства, транспортної інспекції та АСМАП. «Домовилися, що з 2019 року пріоритетом визначаємо залізничне сполучення: як пасажирське, так і вантажне. Що важливо, в питанні залізничних тарифів будемо виходити з паритету і досягнення максимальної економічної привабливості для клієнтів контейнерних потягів з Китаю та двосторонніх перевезень», – додав Омелян.

Читайте також:  Польська пенсія для українців: які гарантії та як отримати

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...