На Прикарпатті незабаром створять ще одну ОТГ

32 об’єднана територіальна громада на Івано-Франківщині отримала висновок облдержадміністрації.Долинська міська рада завершує процес об’єднання з чотирьома суміжними сільськими радами. А отримання висновку Івано-Франківської облдержадміністрації відкриває шлях до проведення фінальних сесій рад усіх суб’єктів об’єднання та скерування пакету документів до ЦВК для призначення перших виборів.

Фінальні сесії усіх рад, як зазначає міський голова Долини Володимир Гаразд, планують провести ще до завершення цього року.

У розпорядженні голови ОДА від 7 грудня 2018 року, яким затверджений висновок облдержадміністрації, йдеться що проекти рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Долинської міської ради, Малотур’янської та Солуківської сільських рад Долинського району, а також Грабовської та Лоп’янської сільських рад Рожнятівського району відповідають Конституції України та Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

«Долинська ОТГ стане третьою міською громадою на Прикарпатті і третьою ОТГ в нашій області, до складу яких входять села із суміжних районів. Громада має прекрасну ресурсну базу, високу фінансову спроможність та хороший туристичний потенціал. Окрім того, вже має чималий досвід реалізації розвиткових проектів та ініціатив у сфері енергоефективності», – вважає радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей.

Нагадаємо, перша міська громада в області, Тлумацька, була створена в 2016 році, а цього року у вересні шляхом приєднання за спрощеною процедурою на Івано-Франківщині було створено першу ОТГ з центром в місті обласного значення – Коломийську.

Читайте також:  В Івано-Франківську пройде традиційний фестиваль ковальського мистецтва “Свято ковалів”. Програма

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...