Сестри трагічно загинули: колишній учасник АТО отримав тюремний термін

Балтський районний суд Одеської області виніс вирок колишньому учасникові АТО, з вини якого в 2017 році у водосховищі перекинувся човен і загинули три сестри, з яких дві неповнолітні.
Як повідомляє прес-служба суду, розглянувши кримінальне провадження, обвинуваченого визнали винним. Судом встановлено, що НП сталася влітку 2017 року близько 1.40. Перебуваючи на водосховищі, розташованому в селі Гольма, він перевозив пасажирів (рідних сестер) у незареєстрованої гребному човні, в корпусі якого були наскрізні пошкодження і були відсутні ліхтарі. Крім того, у чоловіка не було прав судноводія, а пасажирів він віз в умовах поганої видимості. В результаті сталося перекидання човна, і дівчата, які виявилися у воді, втопилися, тпише Сьогодні

“За результатами розгляду зазначеної справи винесено вирок вищевказаному громадянину за порушення чинних на транспорті правил, що убезпечують рух, що призвело до загибелі трьох сестер у жахливу ніч на Івана Купала 2017 року”, – заявили в суді.

Зокрема, житель села Олександрівка Лиманського району Одеської області визнаний винним у кримінальному правопорушенні, передбаченому ст.291 КК України, і отримав покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі. Однак, згідно зі ст. 75 Кримінального кодексу України, обвинуваченого від відбування покарання, призначеного цим вироком, звільнили з випробувальним терміном на два роки.

Відзначається, що при обранні виду та міри покарання суд врахував ступінь тяжкості вчиненого злочину, а також той факт, що винний раніше не судимий, має позитивну характеристику за місцем проживання.

Крім того, суд врахував, що у обвинуваченого на утриманні батько – інвалід 2-ї групи і брат – інвалід 1-ї групи.

Також враховано, що засуджений служив у складі 8-го окремого батальйону “Аратта” Української добровольчої армії і виконував бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій області, нагороджений медаллю “За оборону рідної держави”.

Читайте також:  Озвучено основну версію вбивства ювеліра в Києві

“Він також щиро розкаявся в скоєному і відшкодував матеріальний збиток потерпілій стороні”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в ніч на 7 липня 2017 року в Балтському районі Одеської області під час прогулянки на човні внаслідок його перекидання втопилися троє дівчат – місцеві жительки віком 23, 17 і 16 років. Ще одну з дівчат врятували чоловіки, котрі також знаходилися в човні.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...