о України увірветься потепління: чекайте сонця та сухої погоди

В кінці наступного тижня українців потішить істотне потепління та припинення опадів, повідомляє Обозреватель.

Так, дані Укргідрометцентру свідчать про те, що, зокрема, у західних областях починаючи з 14 і до 17 січня йтиме сніг та мокрий сніг, який перед вихідними закінчиться.

У понеділок, 14 січня, середня денна температура по країні буде тримаються на позначках від -1 до +1 градуса. Найтеплішим виявиться західний регіон — там прогнозують від 0 до +2 (у Закарпатській області до +3) градусів.

Максимально низькою температура буде в центральному і східному регіоні. Вночі термометр покаже від -5 до -7 градусів.

Сніг (на заході та півдні мокрий сніг і сніг із дощем) пройде на всій території країни.

 

У вівторок, 15 січня, температура порівняно з попереднім днем трохи опуститься. Опади очікуються на заході та сході, в інших областях сухо.

У середньому по Україні очікується від -2 до -4 вдень і від -6 до -8 градусів вночі. У Сумській області буде найнижча температура – від -3 до -5 у світлу пору доби, а вночі від -8 до -10 градусів.

Середа, 16 січня, без опадів пройде лише в частині центральних і південних регіонів країни. На заході прогнозують мокрий сніг, а в Донецькій і Луганській областях — сніг.

Температура повітря збережеться на рівні попереднього дня, лише на заході України потеплішає на 1-2 градуси.

У четвер, 17 січня, синоптики прогнозують невелике потепління по всій Україні.Середня температура вдень складе від -1 до +1, вночі від -5 до -7 градусів.

Опади прогнозують у західних, а також Київській, Чернігівській, Сумській областях.

У п’ятницю, 18 січня, в Україні хмарно з проясненнями, сухо (мокрий сніг можливий на Закарпатті). Нічна температура різко підвищиться, її середній показник по країні зрівняється з денним — від -1 до +1 градуса.

Читайте також:  11 березня – Чистий понеділок і перший день Великого посту: що потрібно зробити в цей особливий день, а чого кaтeгоpично не можна

Джерело.

загрузка...