В Італії іммігрант повертає втрачений гаманець власникові і отримує роботу натомість

Безробітний марокканець знайшов гаманець з 900 євро всередині біля набережної в Бассано і вирішив віддати знахідку в мерію міста. Власником загубленого гаманця виявився місцевий підприємець.
Іммігрант, який знайшов біля набережної річки Брента в Бассано гаманець з 900 євро готівкою всередині, вирішив принести цінну знахідку в мерію, де подбали про повернення її власнику, підприємцю і керівнику підприємства в Бассано. Останній, не думаючи двічі, вирішив організувати зустріч з чоловіком, безробітним, і, дізнавшись про його складну фінансову ситуацію, найняв його на роботу.

Ця історія зі щасливим кінцем сталася з Омаром, 59-річним марокканцем, який живе в Картільяно, в області Віченца. Омар, протягом 30 років проживає в Італії, знайшов гаманець підприємця, в якому крім грошей були також різні кредитні карти.

Чоловік, який має трьох неповнолітніх дітей, втратив роботу після того, як його компанія закрилася через поглинання транснаціональною корпорацією. Тепер, завдяки його чесності, у нього є постійна робота.

Читайте також:  Вже не зрада. Одна зі співачок, що активно співає в Москві, допомагає ЗСУ

Шукайте деталі в групі Facebook

загрузка...