Зарізав матір і вистрибнув із вікна.Підліток вирішив покінчити з життям, але…

У Полтавській області підліток зарізав матір і вистрибнув з вікна. Тоді хлопцеві було 17 років. Після стрибка із вікна він залишився живий.
Судовий розгляд справи тривав понад рік. Його засудили до примусового лікування у психіатричній лікарні із суворим наглядом, повідомили у прокуратури області.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що в листопаді 2017 року 17-річний хлопець під час сварки з матір’ю наніс тієї близько 12 ударів ножами в обличчя, шию, тулуб. В результаті 45-річна потерпіла померла на місці. Після цього неповнолітній вистрибнув з вікна квартири, що знаходиться на четвертому поверсі. Згідно з висновком психолого-психіатричної експертизи, хлопець страждав і в даний час страждає хронічним психічним захворюванням. За результатами судового розгляду, судом відносно неповнолітнього застосовані примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом”, – ідеться в повідомленні.

Із зазначеним рішенням суду не погодився захисник підозрюваного в частині “примусового заходу медичного характеру у вигляді суворого нагляду”. Апеляційна скарга адвоката залишена без задоволення.

Читайте також:  Ще один "кварталівець" отримав посаду в РНБО

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...