Неподалік Драгомирчан автівка злетіла з дороги
Сьогодні, 1 лютого на трасі Н-09 поблизу Драгомирчан, Тисменицького району з дороги у рів злетів автомобіль “BMW”.
Про це у Телеграм-чаті IF INFO пишуть водії-очевидці, інформує Бліц-Інфо.

Як зазначається, дорога дуже слизька через ожеледицю. Автівку довелось витягувати вантажівкою.
Наразі інформації про постраждалих немає.
Читайте також: У Рожнятівському районі рятувальники витягали авто з кювету, а водій зник з місця ДТП
Шукайте деталі в групі Facebook
