Івано-Франківська ОТГ: Марцінків підписав угоду про співпрацю з Чернієвом (фото)

Вчора міський голова Івано-Франківська поїхав у гості до мешканців села ЧерніївПро це очільник міста повідомив на власній сторінці у соцмережі, інформує Фіртка.

У рамках візиту Руслан Марцінків підписав з представниками села угоду про співпрацю.

“Ми підписали угоду про співпрацю і це перший крок до перспективного об’єднання. Там вказані конкретні речі, які хочуть бачити обидві сторони. В селі активно займаються благоустроєм, ремонтом доріг, місто сприятиме. Ще один напрям співпраці – соціальні послуги, серед цього і пільговий проїзд в міському транспорті.

Громаду турбують певні нюанси, які ми, звісно, обговорили. Як-от те, що черніївське кладовище буде виключно для мешканців села, бо є різні побоювання у людей і не тільки тут! Земельні питання – це вже після створення ОТГ! – вирішуватимуться на громадській раді, в яку входитимуть ваш голова чи староста, якого ви оберете”, – йдеться у дописі.

За словами Марцінківа, місто зацікавлене в розширенні території, інфраструктури. Черніїв є важливим селом, тут, приміром, знаходиться водозабір для “Водоекотехпрому”.

Варто нагадати, що приміське село Вовчинець хоче свою ОТГ, а не приєднуватися до Івано-Франківської. А міська рада Івано-Франківська оголосила про готовність об’єднатися з 22 населеними пунктами.

Зокрема, на останній сесії франківські депутати проголосувала за укладання угоди про співпрацю з чотирма селами.

Читайте також:  У Франківську, через халатність лікаря, новонароджене немовля опинилося в реанімації

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...