facebook

“Феєрично обігнала росіянку”: Українка Ольга Абрамова виграла золото на етапі Кубка світу

30-річна українська біатлоністка Ольга Абрамова виграла золото у спринті на етапі Кубка світу IBU, який відбувається в Італії.

Абрамова зуміла бездоганно проявити себе в гірських умовах Мартелла. Українка подолала обидва вогневі рубежі без штрафу і першою добралася до фінішу.

Друге місце виборола росіянка Христина Резцова, яка програла Абрамовій майже 24 секунди. Третьою стала шведка Джоанна Скоттхайм.

Досить впевнено, з точки зору боротьби за місця у десятці загального заліку, провела гонку Надія Бєлкіна. Допустивши дві помилки при стрільбі, вона фінішувала восьмою.

Яни Бондар, яка стала другою за чистим ходом в цій гонці, продемонструвала 17-й час. Українка допустила аж чотири промахи. Дар’я Блашко з двома промахами фінішувала 37-ю.