“Втрутилась Нацгвардія”: В Івано-Франківську тітушки побились з Нацкорпусом.

В Івано-Франківську, 19 березня, на мітингу президент Петро Порошенко, силовики і тітушки відтіснили представників Нацкорпусу. Про це свідчить пряма трансляція, яку веде Нацкорпус з місця мітингу.
Представники Нацкорпусу традиційно прийшли запитати, коли Порошенко покарає винних, які розікрали оборонний бюджет в рамках всеукраіснкой компанії “Свинарчуків за ґрати!”.

Силовики перекрили автобусам з активістами дорогу і оголосили, що на них прийшло орієнтування. Пізніше співробітники поліції повідомили, що в автобусі знаходяться вибухонебезпечні речовини і пристрої, тому обов’язково потрібно дочекатися вибухотехнічну групу.

Ми дуже добре розуміємо, що все це було зроблено для того, щоб не дати Національному Корпусу приїхати до Івано-Франківська і запитати у Порошенка, чому він ігнорує народ і справедливі вимоги суспільства про покарання покидьків, які грабують армію! – повідомили в прес-службі організації.

Читайте також:  В районі ІФНТУНГу п’яний чоловік впав у яму – довелось викликати рятувальників, щоб його звідти витягнути

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...