facebook

Хотіла, щоб відпустили додому: школярка померла посеред уроку

Школярка в Криму померла через отруєння незрозумілими пігулками

Школярка померла на уроці в одній зі шкіл окупованого Красноперекопська. Як пишуть місцеві ЗМІ, причиною смерті дівчинки стало отруєння невідомим медичним препаратом.

Відомо, що перед початком занять у школі №4 дві подружки 15 і 14 років прийняли якісь ліки. Спочатку вчителі намагалися “відкачати” школярок самостійно, але потім в районі 10 годин ранку все ж викликали швидку.

Дівчаток тут же відвезли в центр медицини катастроф та швидкої медичної допомоги. На жаль, п’ятнадцятирічну ученицю врятувати не вдалося – вона померла по прибуттю в лікарню. Її 14-річна подруга знаходиться в реанімації в стані середнього ступеня тяжкості.

З’ясувати походження лікарського препарату їм поки так і не вдалося.

Тим часом жителі Красноперекопська у соціальних мережах роблять свої припущення з приводу трагедії. Зокрема, деякі користувачі запевняють, що дівчатка хотіли разом звести рахунки з життям і наїлися “Но-шпи” у великій кількості.

За даними місцевих інтернет-спільнот, одна дівчинка прийняла таблетки зранку, а друга, яку вдалося врятувати, перед самим початком уроків.

“Чула про учениць, мовляв, пробні іспити були, вони вирішили випити заспокійливе.Ось цим й закінчилося”
, – розповіла одна з мешканок Красноперекопська.

Як вдалося дізнатися Styler, дівчатка напередодні знайшли просто порожні баночки з-під “Но-шпи”.

“Що було в баночках – не зрозуміло. Але у них в рюкзаках знайшли ще купу медичних препаратів… Знайшли дівчаток в різних туалетах. Одна загинула, другу вдалося врятувати, а третя з ними не пішла, не захотіла. Дівчинка говорить, що вони хотіли, щоб їх відпустили додому. Дівчата випили по 50 таблеток. Фізрука тепер тягають, так як це сталося на його уроці”, – розповіло джерело.

При цьому в мережі не виключають, що дівчатка стали жертвами “Синього кита” – смертельно небезпечної гри, популярної серед підлітків в інтернеті.

Джерело.

загрузка...