Старшокласники однієї з шкіл зґвалтували дитину (ВІДЕО)

14 квітня до правоохоронців Чернівецької області звернулися із заявою про те, що декілька днів тому старшокласники однієї з шкіл Сторожинецького району зґвалтували малолітнього хлопчика.

За даним фактом внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 152 Кримінального кодексу України. Керівництвом ГУНП для надання допомоги територіальному підрозділу направлені працівники обласного апарату: слідчого управління, ювенальної превенції, психологічного забезпечення та інші фахівці.

В ході першочергових слідчих дій всі учасники встановлені. У визначеному законом порядку здійснюється їх опитування для з’ясування всіх обставин події.

Потерпілому надається психологічна допомога.

В рамках кримінального провадження вирішується питання про призначення необхідних експертиз.

Організовано вивчення соціально-побутових умов всіх учасників події, проводиться робота в навчальному закладі з викладацьким складом та учнями для зясування причин та обставин, що могли призвести до протиправної поведінки.

Читайте також:  В Чорткові вантажівка наїхала на людей: 8-річна дитина померла одразу, мама в реанімації в важкому стані

Джерело.