“За рахунок бюджету”: Порошенко випадково видав своїх спільників, розгорається скандал

Чинний президент Петро Порошенко розгнівав українців церемонією нагородження військового керівництва

Напередодні гарант роздав своїм підлеглим 24 генеральських звання. Нагороди отримали навіть військові, оскандалилася катастрофічними вибухами. Крім того, багато хто отримав ордена.

Так цінний орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримав український журналіст Святослав Цеголко, якого пов’язують з Адміністрацією президента. Глава СБУ Василь Грицак удостоївся найвищої нагороди – звання Героя України, а також ордена «Золота зірка». Крім того, Петро Порошенко нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня Міністра культури України Євгена Нищука, керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України Юрія Онищенко, главу правління акціонерного товариства «Житомирський маслозавод» Петра Рудя, а також голови правління і генерального директора акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод »Сергія Тараненка.

І це далеко не повний список. Користувачі соціальних мереж обурилися рішенням Петра Порошенко під кінець терміну масово роздати нагороди.Українці прийшли до висновку, що так чинний президент видав своїх наближених, які допомогли йому розікрасти Україну.

“В черговий раз підтверджує що він править усіма корупційними схемами в Україні. І зміцнює свій статус в своєму клані. Тепер він показує що йому пофіг інтереси народу України”, – зазначив Василь Бабійчук.

“Все нагороди від Кондитера, зрозуміло за рахунок бюджету, як мітки, які чітко вказують на подільників в його кримінальних схемах. Було б у нас справедливе слідство і суди, як в радянській системі, то легко можна було б накрити одним махом всю гопкомпанію мародерів і вбивць “, – заявив Олексій Арцибашев.

Інші коментатори теж засудили Петра Порошенка і його нагороди військовим: “Ось чому аналізи треба здавати на початку терміну, а не після закінчення”; “На нього вже шкода дивитися, а ще когось клоунів називав, реально дах поїхав”; “А що, гроші за медалі будуть платити за нагороди з його кишені, немає, з наших з вами кишень. Повинні зробити флеш-моб, Біжи, Петя, біжи”; “Цей урод дискредитував українську вишиванку, а тепер і нагороди України”; “Він хоче підкупити суддів, армію, у відповіді тих робить ставку. Вирішувати все одно буде народ, в душу якому він плює”.

Читайте також:  Порошенко закликає не підвищувати податкові ставки

Джерело.

загрузка...