Українців масово косить небезпечне захворювання: «Помре кожен третій»

Онкологічне захворювання шкіри – меланома щорічно вбиває 1100 чоловік в Україні

Лікарі підкреслюють, що цей вид раку стає все більш агресивною, передає ТСН.

“У нас помирає 1100 пацієнтів, а в США – 8000. Але в США діагностують 80 тисяч, а у нас 3500″, – заявив лікар-онколог Сергій Коровін. Тобто у нас помре кожен третій хворий, а в Америці – лише один з восьми. Тому коефіцієнт смертності вражає”, – заявив лікар-онколог Сергій Коровін.

Відзначається, що головна причина в пізній діагностиці, хоча це один з небагатьох видів онкозахворювань, який можна побачити, просто подивившись на себе в дзеркало.

Фахівець відзначає, що злоякісне утворення має нерівномірний колір, чорний колір, нерівні краї. Будь-дерматолог скаже, що це злоякісна меланома.

Також ознаками є: якщо пігментну пляму збільшується; змінює колір; змінює форму. Тому тоді вам терміново потрібно до лікаря – він може чітко поставити діагноз і врятувати ваше тіло.

У групі підвищеного ризику знаходяться люди зі світлою шкірою, світлими очима, світлим або рудим волоссям, ті, у кого багато родимок на тілі. І навіть ті, хто кілька разів згорав на сонці ще в дитинстві. Цим людям не можна засмагати навіть при використанні сонцезахисних засобів.
Читайте також:  Побачив свою колишню з капралом: Співробітник СБУ в Херсоні побив дівчину прямо в кафе

Джерело.

загрузка...