Незвичайний наряд цієї нареченої викликав суперечки в Мережі (фото)

Якщо більшість наречених віддають перевагу класичним білим весільним сукням, які символізують чистоту і невинність, то блогер з Австралії, 25-річна Софі Кашия мислить не як всі.

На своєму власному весіллі вона здивувала гостей, обравши чорну сукню. Причому, всі її подружки з’явилися теж в нарядах чорного кольору.

Чим пояснює наречена настільки несподіваний вибір? Зовсім не бажанням здивувати гостей. Просто цей наряд дівчині дуже сподобався. Вона хотіла б виглядати бездоганно в очах нареченого в найважливіший для них день.

Її вбрання — це дизайнерська робота Ентоні Монтесано. Сукня з глибоким декольте прикрашена перлами, а також мереживом і сіточкою.

Поділ сукні зі спини виглядає на рідкість незвично. У готичній чорній сукні молода дама викликала у гостей тільки захоплення.

Джаріди, наречений Софії, теж одягнувся не традиційно. На ньому був бордовий оксамитовий смокінг, краватка-метелик і шкіряні штани.Подивіться, адже важко не погодитися з тим, що ця сукня дуже шикарна, елегантна, вишукана, а ніяк не тpауpна.

Читайте також:  Скандал в обласній психлікарні №2: пацієнти не доїдають, ходять в лахміттях та проживають у жахливих умовах фоторепортаж

Джерело.

загрузка...