“Мати знущалася, батько знімав на відео”: страждання маленького хлопчика приголомшили мережу

Відео, на якому неадекватна мати знущається над маленьким сином, вразило харків’ян

Запис розмістили в місцевих пабліках у соцмережах.

На кадрах – маленький хлопчик років трьох, який, плачучи, збирає недопалки. Мати в цей час лається з чоловіком, кричить на сина, а глава сімейства просто знімає все на відео.

«Ось така мама – Паличева Вікторія, проживає проспект Індустріальний 37/36. П’яниця і наркотичка, батько проживає за цією ж адресою, Чередник Павло. В даний момент дитина перебуває в лікарні з черепо-мозковою травмою», – написав автор публікації.

Топікстартер додав: суд заборонив чоловікові наближатися до матері дитини. Він також дивується, чому соціальні служби не беруть під контроль такі сім’ї, а психологи з соціальних служб не спілкуються з дітьми.

У коментарях харків’яни поділяють обурення автора, а один з користувачів написав, що це – не єдина дитина жінки, старшу у неї забрав її біологічний батько.

«Папаша таке ж г…но, як і матуся, замість того, щоб рятувати дитину, тупо знімає на відео, виродки», «Ау Харків! у нас мужик бив ногами собаку, то дійшло до новин… і там з продовженням!! а тут таке…!?», «заява на матір і батька за те, що знущаються над дитиною, в поліцію», «Блін чому у неї досі не забрали дитину?(((було таке, що він в 2 годині ночі сам гуляв у них… і ніякої реакції з органів опіки… що за беззаконня», «дівчину звуть Віка, вона працювала років 5 назад в сусідньому магазині продавцем, старшу дочку у неї забрав батько дитини, вона алкоголічка. це все, що я знаю», – пишуть люди.

Читайте також:  Картину, від якої холоне кров, побачили люди на одному з пляжів: “Дитина відчайдушно трималася за мертвого батька”

Джерело.

загрузка...