Медведчук: Зеленський повинен піти на прямий діалог з Москвою, Донецьком і Луганськом

Головне завдання, яке стоїть сьогодні перед президентом України Володимиром Зеленським, — це досягнення миру на Донбасі

Про це голова Політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук заявив в ефірі програми «Час покаже» на «Першому каналі».

“Я вам наведу соціологію, яка була оприлюднена п’ять днів тому, при чому в трьох соціологічних центрах, солідних, авторитетних в Україні. І ось там є кілька цифр, які, я думаю, будуть дуже важливі для вас і ваших телеглядачів. Так от, 75% громадян України вважає, що пан Зеленський повинен піти на прямий діалог з президентом РФ. 54,9% вважають, що пан Зеленський повинен піти на прямий діалог з Донецьком і Луганськом заради досягнення миру на Донбасі. Вдумайтеся в ці цифри», — зазначив політик.

Він додав, що, згідно з даними соцопитувань, на першому місці серед завдань, які стоять сьогодні перед Володимиром Зеленським, — скасування президентської, депутатської та судової недоторканності, а на другому місці — прямий діалог між Києвом, Донецьком, Луганськом і Москвою. “Це те, за що ми ратуємо, те, що ми демонструємо, те, чого ми вже домоглися, і те, що ми говоримо, треба це робити, і люди нас підтримують.Природно, ми можемо допомогти це зробити, якщо таке бажання буде. Але ж я цього бажання сьогодні не бачу», — підкреслив Медведчук.

Говорячи про можливість створення коаліції партії «Опозиційна платформа — За життя» та «Слуги народу», він зазначив, що така ймовірність існує, але тільки в тому випадку, якщо дії Зеленського будуть направлені на мир, на зміну економічного курсу і відновлення економічних відносин з Росією. «Сьогодні я, на превеликий жаль, і повірте, я щиро кажу, що цього не бачу, на жаль, ні», — додав голова Політради «Опозиційної платформи — За життя».

Крім того, заявив Медведчук, партія готова допомагати в налагодженні діалогу з Росією, в налагодженні діалогу з Луганськом і Донецьком. «А ось перейти від слів до справи. Не говорити, а це дуже красиво прозвучало в інавгураційній промові про те, що він готовий заради миру на все: на падіння рейтингів, навіть на позбавлення посади», — додав Медведчук.

Джерело.

загрузка...