Нардепів стане менше?: у Зеленського підготували новий удар по Раді, “мрія всіх українців”

Кількість народних депутатів Верховної Ради варто скоротити
Про це заявив представник президента у парламенті Руслан Стефанчук в інтерв’ю LB.ua.

“Сьогодні обговорюють кількість депутатів: 450 – це багато чи мало. Є європейські норми представництва. Коли нас було 52 мільйони, то було досить, а коли ми після перепису населення побачимо, що нас 30 мільйонів, то для чого нам 450 депутатів? Тоді ми можемо говорити, що норми уявлення порушені і кількість народних депутатів треба переглянути“, – розповів Стефанчук.

Нагадаємо, рішення президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради України може бути оскаржене в Конституційному суді. Про це голова парламенту Андрій Парубій написав на своїй сторінці в Facebook.

Президент України Володимир Зеленський планує розпустити ВРУ. Про це він прямо сказав під час інавгураційної промови 20 травня приміщенні сесійної зали.

лава Ради Андрій Парубій написав на своїй сторінці в соцмережі реакцію на таке рішення Зеленського.

«Сумно і тривожно, що Гарант Конституції України починає свою діяльність на посаді з грубого порушення Конституції. Поганий знак», – йдеться в повідомленні спікера парламенту.

У коментарях під цією заміткою один з користувачів мережі запитав, чи буде оскаржено таке рішення новообраного президента в Конституційному суді. На що Парубій відповів – “так”.

Нагадаємо, президент вирішив розпустити Верховну Раду незважаючи на те, що напередодні інавгурації фракція «Народний фронт» вийшла зі складу коаліції, намагаючись тим самим «продовжити життя» чинного скликання Парламенту до осені.

Народні депутати сподівалися, що після виходу «НФ» з коаліції президент дасть Парламенту 30 днів на формування нової більшості в Раді, а після 16 червня Володимир Зеленський не мав законного права розпускати Раду.

Читайте також:  Професійно я готовий до цієї посади, – Насалик про можливість стати міністром енергетики

Указ про розпуск Верховної Ради став одним з перших для президента Володимира Зеленського.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...