Справа Марківа: в Італії запросили для українця 17 років в’язниці

У справі про вбивство італійського фотографа Андреа Роккеллі на Донбасі італійський прокурор Андреа Дзанончеллі запросив для бійця Національної гвардії України Віталія Марківа 17 років ув’язнення. Водночас суддя відхилив запит захисту про проведення додаткових слідчих дій в Україні.

«17 років ув’язнення для Віталія Марківа просить прокурор обвинувачення Дзанончеллі», — повідомила кореспондент «Радіо Свобода» в Італії Наталка Кудрик у Facebook.

Нагадаємо, Віталій Марків був затриманий в ніч з 30 червня на 1 липня 2017 року у аеропорті італійського міста Болонья. Його звинуватили у вбивстві фотографа Андреа Рокеллі, який загинув під мінометним вогнем 24 травня 2014 року. Нацгвардія заявила, що Марків ніяк не може бути причетний до цього, оскільки в батальйоні ім. Героя України генерала Кульчицького, в якому ніс службу старший сержант Марків, на той момент не було жодного міномета. Генеральна прокуратура України заявила про свою готовність приєднатися до розслідування, однак італійська влада проігнорувала цю пропозицію.

Джерело.

загрузка...