На Прикарпатті оцінили збиток через паводок

Місцева влада просить у Кабміну більше 160 мільйонів гривень. На Закарпатті попередньо заявили про 150 мільйонів.

Влада Івано-Франківської області просить в уряду більше 160 млн грн з держбюджету на ліквідацію наслідків негоди в травні. Про це в понеділок, 3 червня, повідомляє Укрінформ з посиланням на начальника Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА Володимира Стебницького.

“Івано-Франківська облдержадміністрація після оцінки збитку, який завдала стихія в травні, направила листа до Кабміну з проханням виділити з держбюджету майже 160 млн грн на ліквідацію наслідків стихії. З цих коштів 100 млн грн необхідно направити на відновлення об’єктів комунальної власності, і майже 62 млн грн – на відновлення пошкоджених дамб”
, – повідомив Стебницький.

Він нагадав, що на Прикарпатті сильні зливи і дощі тривали протягом травня. Найбільших збитків негода завдала 20-21 травня в Богородчанському, Надвірнянському, Калуському і Рожнятівському районах. Дощі 15-17 травня затопили десятки дворів у селах Ямниця і Микуличин.

При цьому після дощів 2 червня підтопленими залишаються 5 житлових будинків, 13 дворів і 12 присадибних ділянок в п’яти населених пунктах на території трьох районів області (Калуський, Коломийський і Тлумацький райони).

Читайте також:  Крик душі і сльози матері: “Чому ти, сину, забув дорогу до мене?”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...